اطلاعیه فروشگاه

این سایت با هدف کمک به ترویج و گسترش علوم مختلف ایجاد شده است،امیدواریم بتوانیم نیاز بازدیدکنندگان محترم را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت پاسخگو باشیم.

دانلود پاورپوینت نانو تکنولوژی

دانلود پاورپوینت نانو تکنولوژی

 

 

 

 

 

 

 مقدمه

فناوري نانو يكي از مدرنترين فناوري هاي روز دنياست كه داراي خصوصياتي منحصر به فرد با كاربردهايي در تمام زمينه هاي علم و فناوري است. همين كاربردهاي وسيع فناوري نانو كه از آن به عنوان ويژگي بين رشته اي بودن (cross science) فناوري نانو ياد مي شود,عامل مهمي در فراگير شدن اين پديده جديد است. از طرفي توجه روزافزون بشر به اين فناوري فقط ناشي از تازگي آن و كنجكاوي بشر براي دانستن آنچه نمي داند نيست , بلكه به دليل قابليت ويژه اي است كه اين فناوري پيش روي انسان قرار ميدهد و دستيابي به آنها جز از اين راه ممكن نيست.

فناوري نانو يعني بررسي مواد در ابعاد اتمي يا ملكولي و يا بررسي مواد در مقياس يك ميليارديم آن. اين ساده ترين و عاميانه ترين تعريفي است كه مي توان از فناوري نانو ارائه داد. يك نانو متر يك ميليارديم متر است . اين عدد يك هشتاد هزارم قطر موي انسان و يا 10 برابر قطر يك اتم هيدروژن است.

نانوتکنولوژی توصيف همه جانبه فعاليتها و تلاشهايي است كه با دست بردن در اساسي ترين جزء مـاده (اتم ها) باعث مي شود تا به خواص خارق العاده اي دست يابيم؛ چرا كه اگر مواد به كوچكترين ابعـادشان (اتم ها يا ملكولها) شكسته شوندمي توانيم خصوصيات بنياديشان را تغيير دهيم و آنها را به ماده اي تبديـل كنيم كه در حالت عادي تهيه و توليد آنها به هيچ عنوان امكان پذير نيست.

 

اهميت و ضرورت فناوري نانو

- در الكترونيك
- در پزشكي
-در شيمي
-از ديد مديريت تكنولوژي

 و در ادامه داریم:

اهميت و ضرورت نانو تكنولوژي از ديد مديريت تكنولوژي

گذري كوتاه بر كاربردهاي نانو تكنولوژي

دستاوردهاي فناوري نانو

نانولوله هاي كربني(nanotube)

نانوفيلترها

كاربردهاي نانوتكنولوژي در علم پزشكي

نانوتكنولوژي و درمان سرطان

 

 

 فایل پاورپوینت 41 اسلایدپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
NANO_883484_5440.zip334.9k