اطلاعیه فروشگاه

این سایت با هدف کمک به ترویج و گسترش علوم مختلف ایجاد شده است،امیدواریم بتوانیم نیاز بازدیدکنندگان محترم را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت پاسخگو باشیم.

دانلود پاورپوینت اتانول جايگزين سوخت هاي فسيلي

دانلود پاورپوینت اتانول جايگزين سوخت هاي فسيلي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مقدمه
تازه ترين سياست ايالات متحده در راستاي كاهش مصرف سوخت هاي فسيلي و استفاده از سوخت هاي جايگزين، توليد سوخت از اتانول است. دولت براي تشويق بخش خصوصي تسهيلات فوق العاده اي در اختيار توليد كنندگان ذرت و كارخانه هاي پالايش و تصفيه اتانول قرار داده است. سازندگان خودرو در آمريكا نيز ميليون ها خودروي اتانول سوز را توليد و روانه بازار كرده اند. تسهيلات گسترده واشنگتون براي ترويج و توسعه سوخت هاي گياهي موجب رويكرد جديدي نسبت به ذرت و اتانول توليد شده از آن شده است.

اتانول چيست؟
اتانول معروف ترين هيدروكربن الكلي است. اتانول سال ها قبل در چراغ هاي الكلي، جهت توليد گرما و نور مورد استفاده قرار مي گرفت. اتانول محصول پايه انواع مشروبات الكلي است و به همبن دليل، توليد و تصفيه آن در بيشتر كشورهاي جهان تحت نظارت مستقيم دولت صورت مي پذيرد. استفاده گسترده اتانول در انواع مشروبات الكلي و شيوع مشروبات الكلي ارزان و قوي در سال هاي دور، موجب تصويب قانون جلوگيري از توليد صنعتي اتانول در ايالات متحده گرديد.

و در ادامه داریم:

آيا سوخت هاي اتانولي در عمل كارآيي دارند؟

روند توليد اتانول در ايالات متحده چگونه است؟

آيا مصرف سوخت هاي اتانولي به نفع محيط زيست نيست؟

آيا توليد اتانول از ذرت در بازارهاي مواد غذايي تاثير دارد؟

آيا منبع ديگري براي سوخت جايگزين وجود ندارد؟

 

 

فایل پاورپوینت 19 اسلایدپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
filedoc_2103742_6769.zip4 MB